PRVENSTVO ZAGREBA 2020

Ovogdišnje izdanje prvenstva Zagreba je ponovo uspješno završilo za naš klub. Najvažniji uspjeh je potvrda trona starijih kadeta par godina za redom što govori o pozitivnom smjeru naših najmlađih. Osim velikog uspjeha za kadete, možemo se pohvaliti novim trenericama u klubu, a to su Karla Ivček i Tomislava Bužan koje su svoju promociju imale upravo na prvenstvu Zagreba. Uz borce, dobar rezultat osvojili su formaši koji su u ukupnom poretku osvojili 6. mjesto, što je također veliki pomak obzirm na prošlu godinu.

Svima čestitamo na sudjelovanju, a najviše osvajačima medalja:

1. mjesto: Stjepan Tonžetić, Anamarija Gulam, Gabrijel Varenica, Ana Lacković, Darko Kobeščak Ozimec, Gabriel Perović, Roko Brantuša

2. mjesto: Nikola Anić, Nika Đurić, Borna Fulir, Karlo Meštrović, Helena Voloder, Luka Drempetić

3. mjesto: Matea Luša, Antea Prgomet, Petra Šeničnjak, Ana Pedišić, Vito Miloš, Ante Čović, Anamarija Gulam, Marija Grubišić