Vijesti - ožujak

Čigra open, 26.03.2017.

U nedjelju, 26. ožujka u Domu sportova je održan Čigra open, drugi iz serije turnira koji se boduju za nacionalnu kadetsku rang listu. Od naših kadeta rezultatski najuspješniji su bili srebrni Neven Sente i brončana Sara Meštrić.

Mladost Luka limač open, 25.03.2017.

Odličan nastup naših najmlađih sokola okrunjen je osvajanjem pehara za ekipnog pobjednika turnira. Pojedinačno smo osvojili 19 medalja (pet zlatnih, tri srebrne i 11 brončanih), a za najboljeg natjecatelja turnira proglašen je naš Jakov Anić koji je ostvario tri uvjerljive pobjede.

Medaljaši:

• zlatni: Jakov Anić, Mateo Ljubas, Ivan Marjanović, Nikola Krajačić i Anja Nika Krajačić
  • srebrni: Viro Šlogar, Borna Fulir i Mia Blažek
  • brončani: Jan Petrčić, Maximilian Miličević, Petar Gubić, Simona Moulis, Lana Šoštarko, Ema Pedišić, Petar Skopljaković, Luka Lončar, Mate Lončar, Laura Meštrović i Ena Krivak

Feniks Budo sport kup, 18.03.2017.

11. po redu Feniks Budo sport kup održan u subotu u sportskoj dvorani Sutinska vrela okupio je preko 400 natjecatelja iz 60 klubova. To je bio drugi turnir iz serije natjecanja koji se boduju za juniorsku nacionalnu ligu. Također, turnir je bio i kriterijski za zagrebačku selekciju.

Naš klub je ostvario odličan rezultat osvojivši tri pehara u ekipnom plasmanu. Juniori i juniorke osvojili su treće mjesto, a mlađi kadeti i kadetkinje drugo. U sveukupnom poretku klubova osvojili smo pehar za ekipno drugo mjesto.

• zlatne medalje: Mislav Šeničnjak, Marko Čulina i Gabriel Perović
  • srebrne medalje: Dominik Dujmović, Neven Sente, Karlo Meštrović i Saša Šivak
  • brončane medalje: Luka Drempetić, Marija Radić, Marija Grubišić, Petra Šeničnjak, Laura Dujmović, Jakov Anić, Marko Šalić, Pavao Maršić i Roko Pozaić

Feniks limač kup, 18.03.2017.

Naši sokolići su na Fenis limač kupu nastavili niz dobrih rezultata. U ekipnom poretku klubova osvojili su 3. mjesto. Oko vrata malih boraca zasjale su tri zlatne, tri srebrne i četiri brončane medalje.

• Miguel Ivić, kicl M4

Croatia open i Tehničko prvenstvo Hrvatske, 12.03.2017.

U Zaprešiću je održano međunarodno natjecanje u formama, Croatia open. To je ujedno bilo i Tehničko prvenstvo Hrvatske.

Od naših natjecatelja najuspješnije su bile osvajačice brončanih medalja Iva Horvatić (JB-2) i Lorena Rusan (KB-2).

Metalac open, 11.03.2017.

Naši najmlađi Sokolići nastupili su na Metalac openu i u konkurenciji limača i limačica osvojili pehar za ekipno prvo mjesto. Također i u disciplini kick najbolji su bili naši natjecatelji.

• Gabrijel Varenica, LMA -36 kg - bronca

Taekwondo pokal Šmartno - Litija, 05.03.2017.

Nastupili smo u susjednoj Sloveniji s najmlađim natjecateljima i u disciplini kick ekipno osvojili 1.mjesto. Ema Krivak je u kategoriji kick Ž2 osvojila zlatnu medalju, a Ena Krivak u kategoriji kick Ž3 srebrnu medalju. Nikola Anić je u disciplini borbe dobio utješnu medalju. Čestitamo!

Dalmacija kup, 04.03.2017.

U Splitu je održan prvi turnir nacionalne rang liste za kadete i kadetkinje Dalmacija Kup. Turnir je ujedno bio i prvi od tri kriterijska turnira za izbor u nacionalnu kadetsku selekciju.

Od naših kadeta najuspješniji su bili Neven Sente koji je u kategoriji -65 kg osvojio zlatnu i Laura Dujmović u kategoriji +59 kg brončanu medalju.