Vijesti - veljača

 

Knin open, 18.02.2017.

Jubilarni 10. međunarodni turnir, na kojem je obilježena 20. obljetnica utemeljenja tamošnjeg kluba DIV, okupio je 650 natjecatelja iz Hrvatske, Slovenije i Bosne i Hercegovine. Knin Open bio je prvi u seriji turnira koji donose bodove za plasman na juniorskoj nacionalnoj rang listi.

Susedgrad Sokol nastupio je sa svojom juniorskom i kadetskom ekipom. U ekipno plasmanu klubova naše juniorke su osvojile 3.mjesto.

Osvajači medalja:

 • Marija Grubišić, JŽ-55 kg - zlato
 • Marko Čulina, JM-73 kg - zlato
 • Neven Sente, KM-65 kg - zlato
 • Petra Šeničnjak, KŽ+59 kg - srebro
 • Marija Radić, JŽ-49 kg - bronca
 • Luka Drempetić, JM-45 kg - bronca
 • Maks Pećušak, KM-37 kg - bronca
 • Jakov Šalić, KM-41 kg - bronca

 

 

 

Don Bosco, 12.02.2017.

Nastupili smo na drugom kriterijskom turniru za odabir kandidata tehničke reprezentacije Don Bosco 2017. i osvojili dvije medalje. Lorena Rusan je u kategoriji KB-2 osvojila srebrnu medalju, S Iva Horvatić u kategoriji JB-2 brončanu. Čestitamo!

 

 

 

M - 2, Vrbovec, 11.02.2017.

Naša ekipa najmlađih natjecatelja nastupila je u Vrbovcu na turniru M - 2 u disciplini kick. U ekipnom plasmanu klubova djevojčice su osvojile 3.mjesto. Srebrnim medaljama okitile su se Ema i Ena Krivak dok su Martina Sluga i Borna Fulir dobili utješne medalje.

 

 

 

 

Prvenstvo Grada Zagreba, 04.02.2017.

U organizaciji Zagrebačkog taekwondo saveza održano je Prvenstvo Grada Zagreba u borbama i formama. Domaćinstvo natjecanja preuzeo je naš klub Susedgrad Sokol. Natjecanje se održalo na osam borilišta, a nastupilo je 609 natjecatelja u svim kategorijama iz dvadeset devet zagrebačkih klubova.

Naš klub nastupio je u svim selekcijama i u ekipnom plasmanu osvojio 1.mjesto u kategoriji mlađih kadeta, 2. mjesto u kategoriji juniora i 4. mjesto u kategoriji juniorki.

Prvaci Zagreba:

 • Marko Čulina, JM-73 kg
 • Pia Rebić, JŽ-55 kg
 • Janko Stastny, MKM-33 kg
 • Gabriel Perović, MKM-43 kg

Viceprvaci Zagreba:

 • Mateja Solomun, SŽ-57 kg
 • Luka Drempetić, JM-45 kg
 • Marija Grubišić, JŽ-55 kg
 • Antonija Maloić, JŽ-63 kg
 • Neven Sente, KM+65 kg
 • Iva Horvatić, JB-2
 • Lorena Rusan, KB-2

Osvajači brončanih medalja:

 • Mislav Šeničnjak, JM-68 kg
 • Tin Solenički, SM-74 kg
 • Laura Molan, SŽ-53 kg
 • Sara Meštrić, KŽ-59 kg
 • Laura Dujmović, KŽ+59 kg
 • Nikola Krajačić, MKM-43 kg
 • Petar Gubić, MKM-47 kg
 • Karlo Majstorović, KA-1