Vukovar open 2016

 

Tradicionalno smo nastupili na Vukovar Open-u, ovaj put s natjecateljima u kicku i u borbama. Nekima je ovo bilo prvo natjecanje, ali su pokazali želju i volju kao Martina Sluga u kicku. U kicku su još nastupili Borna Ampić te Ena i Ema Krivak koja je osvojila 3. mjesto. U borbama su nastupili Vedran Begić, Ema Krivak, Nika Đurić, Gabrijel Varenica i Antea Prgomet. Vedran i Antea su na žalost izgubili svoje borbe, ali su pokazali borbenost i dobru borbu što je dobar pokazatelj za slijedeće turnire. Ema je pobijedila prvu borbu i time osvojila 3. mjesto. Niki je ovo bio prvi turnir u borbama, a već je osvojila 2. mjesto. Gabrijel se dobro borio i osvojio 3. mjesto.

Uoči natjecanja, članovi našeg kluba poklonili su se palim herojima Domovinskog rata.

Bravo za sve sokoliće!