Susedgrad Sokol ekipno drugi na Prvenstvu Zagreba

 

U nedjelju, 14.02.2016. održano je Prvenstvo Grada Zagreba u organizaciji Zagrebačkog taekwondo saveza. Domaćin TK ''Kondor'' u SD ''Sutinska vrela'' ugostio je preko 700 natjecatelja u sportskoj borbi i tehnici. 

Naš klub nastupio je s velikim brojem natjecatelja većinom u mlađim dobnim kategorijama. S osvojenih 16 medalja i nastupima u devet finala smjestili smo se gornji dom uspješnosti zagrebačkih klubova. Posebno su se istaknuli Matej i Mihael Borić (prvaci Zagreba), Mislav Šeničnjak, Pia Rebić, Marija Radić, Marija Grubišić, Andrej Borić, Neven Sente i Luka Drempetić (viceprvaci Zagreba) i Dominik Grozdanić, Janko Stastny, Marko Čulina, Laura Dujmović, Lucija Šaravanja, Laura Molan i Antonija Maloić (osvajači brončanih medalja). U konkurenciji juniora osvojili smo odlično drugo mjesto.